Podsumowanie roku szkolnego


Rok szkolny 2017/2018 I semestr


Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji naszych uczniów:

 

Klasa

Średnia klasy

Frekwencja klasy

IV

4,19

89,5%

V

3,95

95%

VI

4,0

96%

VII

3,97

93%

II g

3,6

93,6%

III g

3,5

90%

 

Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

 

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Borkowska Jagoda

Olejniczak Dagmara

Włodarski Kacper

Leszczyńska Zuzanna

Nowecka Zuzanna

Rychlicka Nikola

Pytlak Filip

Nowakowski Michał

Mechacki Krzysztof

Adamcewicz Szymon

Figat Aleksander

Gałaj Gabriela

Karpińska Zofia

Pastuszko Jakub

Pastuszko Olga

Sobiech Wojciech

Terenowicz Zuzanna

Wesołowska Julia

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Borkowski Wojciech 4,83

Roznowski Wiktor 4,75

Przytuła Cezary 4,75

Mościcka Maja 5,08

Radwańska Magdalena 5,0

Baranowska Karolina 5,6
Sałacińska Izabela 4,9

Klasa VII

Klasa II g

Klasa III g

Baranowska Wiktoria 4,93

Baczyńska Marta 4,86

Charazińska Daria 4,79

Charazińska Marta 4,8


 

Uczniowie ze wzorowym zachowaniem w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

  1. Borkowska Jagoda kl. I
  2. Olejniczak Dagmara kl. I
  3. Włodarski Kacper kl. I
  4. Nowecka Zuzanna kl. II
  5. Rychlicka Nikola kl. II
  6. Pytlak Filip kl. II
  7. Gałaj Gabriela kl. III
  8. Grabowska Elżbieta kl. III
  9. Karpińska Zofia kl. III
  10. Terenowicz Zuzanna kl. III
  11. Wesołowska Julia kl. III
  12. Pastuszko Olga kl. III
  13. Kantarska Patrycja kl. IV
  14. Sylwestrzak Kamila kl. IV
  15. Radwańska Magdalena kl. V
  16. Baranowska Karolina kl. VI
  17. Sałacińska Izabela kl. VI
  18. Baranowska Wiktoria kl. VII
  19. Baczyńska Marta kl. VII
  20. Charazińska Daria kl. VII
  21. Natalia Lewandowka kl. IIIg


Rok szkolny 2016/2017

Jak wyglądało zachowanie naszych uczniów i ich nauka w tym roku szkolnym? Oceńcie sami. 


Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji naszych uczniów:

 

Klasa

Średnia klasy

Frekwencja klasy

IV

4,08

94%

V

4,2

98%

VI

4,62

93%

I g

3,11

87,6%

II g

3,4

86,7%

III g

4,19

86,8%

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2016/2017

 

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Leszczyńska Zuzanna

Nowecka Zuzanna

Rychlicka Nikola

Barciak Filip

Pytlak Filip

Nowakowski Michał

Wiśniewski Mateusz

Adamcewicz Szymon

Figat Aleksander

Gałaj Gabriela

Karpińska Zofia

Pastuszko Jakub

Pastuszko Olga

Sobiech Wojciech

Terenowicz Zuzanna

Wesołowska Julia

Głowacki Fabian

Roznowski Wiktor

Borkowski Wojciech

Przytuła Cezary

Orzechowski Bartek

Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Mościcka Maja 5,33

Radwańska Magdalena 5,08

Figat Bartosz 4,92



Baranowska Karolina 5,75
Sałacińska Izabela 5,16





Baranowska Wiktoria 5,5

Baczyńska Marta 5,33

Charazińska Daria 5,33

Małachowski Hubert 5,08

Izydorek Małgorzata 5,00

Przytuła Jakub 4,92

Klasa I g

Klasa II g

Klasa III g

Charazińska Marta 5,0


Rąg Katarzyna 5,39

Dziełak Oliwia 5,0

Włodarska Oliwia 4,89

 

Uczniowie ze wzorowym zachowaniem w roku szkolnym 2016/2017

  1. Leszczyńska Zuzanna kl. I
  2. Nowecka Zuzanna kl. I
  3. Rychlicka Nikola kl. I
  4. Barciak Filip kl. I
  5. Pytlak Filip kl. I
  6. Nowakowski Michał kl. I
  7. Gałaj Gabriela kl. II
  8. Karpińska Zofia kl. II
  9. Sobiech Wojciech kl. II
  10. Terenowicz Zuzanna kl. II
  11. Wesołowska Julia kl. II
  12. Pastuszko Olga kl. II
  13. Roznowski Wiktor kl. III
  14. Borkowski Wojciech kl. III
  15. Głowacki Fabian kl. III
  16. Figat Bartosz kl. IV
  17. Baranowska Karolina kl. V
  18. Sałacińska Izabela kl. V
  19. Baranowska Wiktoria kl. VI
  20. Baczyńska Marta kl. VI
  21. Charazińska Daria kl. VI
  22. Izydorek Małgorzata kl. VI
  23. Małachowski Hubert kl. VI
  24. Przytuła Jakub kl. VI
  25. Przyłuska Julia kl. Ig
  26. Rąg Katarzyna kl. IIIg
  27. Dębski Michał kl. IIIg
  28. Sałaciński Patryk kl. IIIg
  29. Kukla Patrycja kl. IIIg
  30. Charaziński Kacper kl. IIIg


Rok szkolny 2015/2016 już za nami.

Jak wyglądało zachowanie naszych uczniów i ich nauka w tym okresie? Oceńcie sami. 


Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji naszych uczniów:

 

Klasa

Średnia klasy

Frekwencja klasy

IV

4,2

91%

V

4,66

95%

VI

4,3

82%

I g

2,84

89,8%

II g

3,97

87,3%

III g

3,83

85,4%

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016

 

Klasa I

Klasa II

Klasa III


Adamcewicz Szymon

Figat Aleksander

Gałaj Gabriela

Jankowska Maja

Karpińska Zofia

Pastuszko Jakub

Pastuszko Olga

Terenowicz Zuzanna

Wesołowska Julia




Głowacki Fabian

Roznowski Wiktor

Borkowski Wojciech

Przytuła Cezary

Orzechowski Bartłomiej

Głażewski Jakub

Mościcka Maja

Radwańska Magdalena

Dziedzic Karolina

Gałaj Jakub

Figat Bartosz


Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Baranowska Karolina 5,75
Sałacińska Izabela 5,0

Baranowska Wiktoria 5,67

Charazińska Daria 5,33

Małachowski Hubert 5,33

Baczyńska Marta 5,25

Izydorek Małgorzata 5,08

Przytuła Jakub 5,0

Orzechowska Dominika 4,75

Charazińska Marta 5,3

Orzechowski Patryk 4,75

 

Klasa I g

Klasa II g

Klasa III g


Rąg Katarzyna 5,33


Gajda Marcelina 5,22

Gałuszewska Agata 5,22

Jużyk Daria 5,16

Małachowska Aleksandra 5,16

 

Uczniowie ze wzorowym zachowaniem w roku szkolnym 2015/2016

  1. Gałaj Gabriela kl. I
  2. Jankowska Maja kl. I
  3. Karpińska Zofia kl. I
  4. Pastuszko Olga kl. I
  5. Terenowicz Zuzanna kl. I
  6. Głowacki Fabian kl. II
  7. Roznowski Wiktor kl. II
  8. Figat Bartosz kl. III
  9. Radwańska Magdalena kl. III
  10. Baranowska Karolina kl. IV
  11. Sałacińska Izabela kl. IV
  12. Baranowska Wiktoria kl. V
  13. Izydorek Małgorzata kl. V
  14. Baczyńska Marta kl. V
  15. Charazińska Daria kl. V
  16. Orzechowska Dominika kl. V
  17. Charazińska Marta kl. VI
  18. Rąg Katarzyna kl. II G
  19. Gajda Marcelina kl. III G
  20. Gałuszewska Agata kl. III G
  21. Jużyk Daria kl. III G
  22. Król Paulina kl. III G
  23. Małachowska Aleksandra kl. III G




Rok szkolny 2014/2015 już za nami.

Jak wyglądało zachowanie naszych uczniów i ich nauka w tym okresie? Oceńcie sami. 


Poniżej przedstawiamy wyniki klasyfikacji naszych uczniów:

 

Klasa

Średnia klasy

Frekwencja klasy

IV

4,73

94,%

V

4,2

86,2%

VI

3,7

82%

I g

3,64

91,5%

II g

3,76

87%

III g

3,6

84%

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2014/2015

 

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Borkowski Wojciech

Gałażewski Jakub

Głowacki Fabian

Grabowska Julia

Kantarska Patrycja

Kruszyńska Alicja

Orzechowski Bartek

Pindor Maja

Przytuła Cezary

Roznowski Wiktor

Sylwestrzak Karolina

Mościcka Maja

Radwańska Magdalena

Dziedzic Karolina

Gałaj Jakub

Figat Bartosz

Baranowska Karolina
Chudzyński Filip
Sałacińska Izabela


Klasa IV

Klasa V

Klasa VI

Baranowska Wiktoria 5,73

Małachowski Hubert 5,33

Izydorek Małgorzata 5.08

Baczyńska Marta 5,00

Charazińska Daria 5,00

Przytuła Jakub 4,92

Terenowicz Bartłomiej 4,75

Charazińska Marta 5,25

Przyłuska Julia 4,74

Orzechowski Patryk 4,6

Ślusarczyk Julia 5,6

Włodarska Kinga 4,83

 

Klasa I g

Klasa II g

Klasa III g

Rąg Katarzyna 5,29

Dziełak Oliwia 4,5

Gałuszewska Agata 5,13

Gajda Marcelina 5,06

Jużyk Daria 4,8

Sylwestrzak Kamila 5,0

Susek Karolina 4,8

 

Uczniowie ze wzorowym zachowaniem w roku szkolnym 2014/2015

  1. Borkowski Wojciech kl. I
  2. Głowacki Fabian kl. I
  3. Grabowska Julia kl. I
  4. Kantarska Patrycja kl. I
  5. Kruszyńska Alicja kl. I
  6. Rożnowski Wiktor kl. I
  7. Sylwestrzak Kamila kl. I
  8. Figat Bartosz kl. II
  9.